Ako si vybrať byt podľa dispozície?

Hľadáte byt, no neviete aká dispozícia je pre vás najvhodnejšia? Keď už vkladáte tak vysoké množstvo peňazí do určitej veci, chcete mať istotu, že robíte naozaj dobre. Poradíme vám, čo by ste mali pri kúpe bytu zvážiť, s čím by ste mali rátať a aká veľkosť bytu by bola pre vás ideálna. Ukážeme vám aj jeden projekt, kde sa aktuálne predávajú byty a skúsime vám niečo málo o ňom priblížiť.

Ako si vybrať byt podľa dispozície?
Ako si vybrať byt podľa dispozície? (Foto: unsplash.com)

Jedno, dvoj či dokonca štvorizbový?

Ako prvé pri kúpe bytu treba zvážiť samozrejme lokalitu. Byty na predaj Bratislava môžu stáť občas veľmi veľa a hlavne ak sa jedná o dobré umiestnenie v hlavnom meste. Preto si zvážte, čo je pre vás viac – dobrá lokalita, ktorá potom môže byť atraktívna pre potenciálnych nájomcov, no musíte rátať s tým, že bude tento byt stáť viac alebo byty niekde na okraji mesta, ktoré sú síce lacnejšie, no budete musieť dochádzať každý deň do centra mesta, čo vás bude stáť peniaze navyše za dopravu.

Ako si vybrať byt podľa dispozície?
Ako si vybrať byt podľa dispozície? (Foto: unsplash.com)

Keď rozmýšľate nad tým, akú veľkosť bytu zvoliť, hlavný faktor, ktorý by ste mali zvážiť je váš životný štýl, účel bývania a plány do budúcnosti. Byty Premiére ponúkajú od jednoizbových bytov až po štvorizbové. Naozaj máte teda na výber toho veľa a vybrať si môžete aj akékoľvek z 23 poschodí, ktoré novostavba má. Ak ste teda novopečení manželia a máte v pláne založiť si rodinu, ideálny bude pre vás troj a štvorizbový byt. No ak ste vyťaženým manažérom, ktorý v byte len prespáva, no potrpíte si aj na dizajn, stačí vám byt do veľkosti trojizbáku. Byty Bratislava môžu byť teda atraktívnou lokalitou či už pre rodiny alebo pre ľudí, ktorí sa tu zdržiavajú hlavne kvôli práci. Na veci, ktoré by ste si mali dať pozor pri kúpe bytu sa dočítate v tomto článku.

Skvelý výhľad aj plnohodnotná občianska vybavenosť

Byty Premiére sú nielen skvelé pre rodiny s deťmi, ale rovnako aj jednotlivcov, a to všetko v skvelej lokalite. Samozrejmosťou je aj možnosť dlhodobej investície a atraktívny je aj výhľad na Bratislavu, hlavne v bytoch na najvyšších poschodiach. Veľkým plusom je aj veľmi dobrá občianska vybavenosť, takže neďaleko vášho bývania budete mať v podstate všetko, čo budete na plnohodnotný život potrebovať.

Text:PR