Majte peknú domácnosť s travertínovým obkladom a dlažbou

Modernizácii nehnuteľnosti sa po určitom čase nevyhneme. Každý z nás predsa chce mať pekný moderný interiér, ktorý mu každý pochváli, akonáhle do neho vstúpi.

Majte peknú domácnosť s travertínovým obkladom a dlažbou
Majte peknú domácnosť s travertínovým obkladom a dlažbou (Foto: travert.sk)

Ústredným prvkom moderných interiérov sú prvky minimalistického štýlu, avšak veľmi obľúbeným sa v poslednej dobe stávajú kamenné dlažby a obklady. Aj napriek tomu, že mnohí ľudia ich považujú za studené materiály, majú veľký potenciál. Veľký potenciál majú konkrétne interiérové travertínové dlažby a obklady.

Travertínová dlažba

Pri výbere dlažby chceme, aby bola z materiálu, ktorý má dlhú životnosť. Travertín ako prírodný kameň touto prednosťou disponuje. Travertín je produktom prírody, preto vyniká svojou krásou a neobmedzenou životnosťou. Samozrejme, že dlažba musí byť správne ošetrená.

Aké sú ďalšie výhody dlažby z travertínu? Moderná dlažba z travertínu má nadčasový dizajn, jednoducho sa udržiava, je protišmyková, nevsakuje tekutiny, ponúka možnosť individuálneho opracovania a výplň podľa vašich želaní, má vynikajúce fyzikálne vlastnosti a je možné ju dať aj do priestorov, kde plánujete podlahové vykurovanie.

Vynikajúco vynikne najmä v predsieniach a v moderných kuchyniach prepojených s jedálenskou časťou.

Travertínový obklad

Ak si chceme steny v domácnosti oživiť, zväčša nás ako prvé napadnú tapety. Oživiť steny v interiéri si ale môžeme aj novým travertínovým obkladom. Vynikne v kuchyni, v predsieni, ale pekne ukáže aj ako obloženie krbu, či na stenách na schodišti.

Môžete si vybrať z veľkoformátových obkladov, ale dokonca aj z ručne vyrábanej a lepenej mozaiky, ktorá je originálna a nikde inde nenájdete takú istú.

Travertínový obklad vyniká jednoduchou údržbou, dlhou životnosťou a samozrejme aj moderným a nadčasovým dizajnom.

Ak chcete mať peknú domácnosť, nájdite si firmu, ktorá predáva kvalitný interiérový obklad na stenu a interiérovú dlažbu z kvalitného prírodného kameňa travertín.

Text:PR